تاریخ انتشار :

 مراسم تکریم بانوان موسسه پیام به مناسبت روز زن و مادر

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، در راستای برزگداشت مقام زن و تولد دخت نبی اکرم، حضرت فاطمه (س)، سالن همایش مجموعه پیامبر اعظم میزبان برگزاری مراسم ویژه جشن بانوان موسسه بود. همچنین علاوه بر برگزاری این مراسم برنامه های مفرح و متنوع دیگری برای بانوان این موسسه تدارک دیده شده بود.

در این مراسم مشاور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حانیه سامعی ضمن تبریک این روز با اشاره به اهمیت نقش بانوان در جامعه گفت: اهمیت نقشی که بانوان در جامعه امروز ایفا می کنند برکسی پوشیده نیست، به دوش کشیدن مسئولیت همسری و مادر بودن که تضمین کننده آرامش یک جامعه می باشد، گوشه ای از سنگینی این بار مسئولیت است.

ایشان در خصوص توازن نقش زنان و مردان در فضای اشتغال و اجتماع اضافه کرد: قرار نیست هیچ یک از بانوان با ایفای نقش در شغل یا مسئولیت اجتماعی جای مردان را گرفته یا به جای ایشان ایفای نقش کنند. بدون نگاه به بحث جنسیت هر فردی باید مسئولیت خود را به صورت جداگانه و به نحو احسنت انجام دهد. باتوجه به تجربیاتی که تا الان دیده شده است بانوان می توانند با مدیریت بهنگام و بجای خود و بدون لطمه زدن به نقش مادر بودن و همسری، به خوبی از پس مسئولیت های شغلی و اجتماعی خود برآیند.

در ادامه عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام، حمید عباسی طی سخنانی پس از تبریک این عید فرخنده به تمامی بانوان موسسه و خوش آمد گویی، در خصوص رویکرد موسسه پیام نسبت به اهمیت سلامت جسمی و روانی بانوان اظهار داشت: رویکرد موسسه پیام در این مقوله ایجاد محیطی با نشاط و ایمن و بر مبنای عدالت اجتماعی است تا زمینه ساز سلامت جسمی و روحی بانوان باشد.

برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی برای بانوان همکار و اهدا جوایز به نفرات برتر، همخوانی گروه سرود، اهدا گل و تقدیر از بانوان ازجمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

 

 


 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×