تاریخ انتشار :

شرکت ارتباطات زیر ساخت بر سکوی قهرمانی مسابقات جام فجر

 

 

 

سی و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر، با هدف تبیین و ترویج فرهنگ ورزش در میان کارکنان و خانواده ایشان بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، در تاریخ 30 بهمن ماه با مسابقات والیبال بانوان به پایان رسید. این مسابقات که یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین تورنمنت های درون سازمانی خانواده بزرگ ارتباطات محسوب می گردد که با حضور 1331 ورزشکار از 11 شرکت در سه رده مدیران، کارکنان و فرزندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام در این دوره از مسابقات ورزشی ، تیم ارتباطات زیرساخت توانست با 354 امتیاز، در مجموع امتیازات کسب شده فاتح جام فجر گردد . شرکت ارتباطات سیار نیز با 254 امتیاز مقام دوم را از آن خود کرد و سرانجام شرکت ملی پست با 146 امتیاز در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت.

اضافه شدن رشته شطرنج به جمع 12 رشته فوتسال، والیبال، شنا، بدمینتون، طناب کشی، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی، تیراندازی، باستانی و داژبال از ویژگی های این دوره از مسابقات گرامیداشت دهه فجر بود که توانست علاقه مندان زیادی را به خود جذب کند. همچنین برگزاری مسابقات پینگ پنگ، دارت و شطرنج در سالن های تخصصی خود از دیگر نقاط قوت این دوره از مسابقات بود.

سی و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دهه فجر مانند دوره های گذشته با استقبال خوبی رو به رو شد به طوری که 492 نفر از بانوان و 839 نفر از آقایان در این جشنواره با یکدیگر به رقابت پرداختند. حضور قابل توجه فرزندان کارکنان در رشته شنا و مدیران در رشته های تیراندازی، تنیس روی میز و دارت نیز از دیگر ویژگی های حائز اهمیت این مسابقات بود.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×