تاریخ انتشار :

دومین نشست مطبوعاتی موسسه پیام با هدف ارائه گزارش عملکرد سال 97 و تعامل بیشتر با رسانه های ورزشی صبح امروز 14 بهمن در موسسه پیام برگزار شد.

 

 

مهندس حمید عباسی، عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پس از تبریک چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی با اشاره به توسعه خدمات موسسه پیام عنوان داشت:

در راستای اجرای عدالت اجتماعی و توسعه خدمات ورزشی در سراسر کشور موسسه پیام با بیش از نیم قرن تجربه و حدود 180 مجموعه ورزشی، فرهنگی و رفاهی طرف قرارد بوده و تلاش در ایجاد رضایت برای اعضا، سهولت در دسترسی به خدمات و امکانات پیام داشته است.

 

مدیرعامل پیام با اشاره به المپیادها و مسابقات ورزشی که موسسه پیام در طول سال، بانی برگزاری آنهاست بیان نمود: موسسه پیام علاوه بر برگزاری مسابقات و المپیاد های ورزشی مختلف مانند المپیاد ورزشی جام ارتباطات، مسابقات فوتبال جام شهدا، المپیاد ورزشی مدیران، مسابقات ورزشی جام فجر، میزبان مسابقات فوتبال استان تهران در دو رده نوجوانان و بزرگسالان به تعداد 60 بازی در طول سال، مسابقات ورزشی سازمان حراستهای کشور با حدود 800 ورزشکار به مدت 30 روز بوده است.

 

در ادامه ایشان تاکید نمود : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله) در حمایت از کالای ایرانی، در تمامی المپیادها سعی بر آن شد تا اولویت تامین کالاها و البسه ورزشکاران از تولید ملی خریداری شود.

 

مهندس حمید عباسی رویکرد جدید موسسه پیام جهت حرفه ای تر شدن ورزشکاران را شروع تیم داری در رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال و کاراته دانسته و عنوان داشت:

پیام با تمامی امکانات از این تیم ها حمایت خواهد نمود تا ورزشکاران بدون هیچ دغدغه ای به حرفه‌ای شدن بیاندیشند. مدیرعامل پیام توجه به ورزش بانوان را یکی از ویژگی های موسسه پیام خواند و اظهار داشت: خرسندیم که در ارائه خدمات ورزشی همواره جانب عدالت را حفظ نموده و بمنظور ارتقا و توسعه سطح سلامت بانوان با تصویب هیات مدیره اقدام به تشکیل معاونت ورزشی بانوان خواهیم نمود تا با این گام ارزشمند نقش خود را در تندرستی ایشان بیش از پیش ایفا نماییم.

 

وی افزود: در سال جاری به منظور افزایش شور و نشاط و ترویج ورزش همگانی در جامعه بانوان خانواده کارکنان وزارت ارتباطات، موسسه پیام طرح ورزش صبحگاهی بانوان را از مهرماه امسال به صورت رایگان برگزار نمود که مورد استقبال عموم بانوان واقع شد.

عباسی تفاوت این مجموعه با سایر باشگاه ها را رویکرد عملی در حوزه فرهنگ دانست و گفت: موسسه پیام همواره بخش وسیعی از خدمات خود را به اقدامات فرهنگی اختصاص داده و در این عرصه کارنامه ی مستندی دارد.

ایشان عنوان داشت: خانواده اعضای پیام در طول سال می توانند با کارتهای رفاهی خود از خدمات گردشگری موسسه بهره مند شده و اوقات فراغت خود را با این سفرهای گردشی که تاثیر بسیار زیادی در آرامش خاطر خانواده ها دارد سپری نمایند. ایشان افزود : این موسسه بمنظور فرهنگ سازی در طول سال علاوه بر اجرای برنامه های مذهبی و معنوی، در ایام و اعیاد مسابقات فرهنگی متعددی از جمله جشنواره های شعر، عکس و آشپزی و .. را برگزار نموده است.

 

حمید عباسی در بخش دیگر صحبتهای خود به توضیح عملکرد مرکز استعدادیابی و استعداد سنجی پرداخته و ادامه داد: موسسه پیام جزو پیشگامان طرح استعداد یابی و استعداد سنجی در کشور بوده که در سال جاری با استقبال چشمگیری از طرف خانواده ها مواجه شد. مدیر عامل پیام پایش سلامت کارکنان را نیز از دیگر دستاوردهای این مرکز دانست که با ارزیابی سلامت روانی و سنجش تندرسی کارکنان موسسه پیام آغاز و در ادامه پرسنل سازمان تنظیم مقررات و تمامی کارکنان پژوهشگاه ارتباطات را نیز مورد پایش قرارداد که این اقدام ارزشمند موجب ارتقا سطح سلامت کارکنان، اصلاح انحرافات اندامی و جلوگیری از بیماری های اسکلتی گردیده و در حفظ سرمایه های انسانی بسیار تاثیر گذار بود.

 

وی افزود: در اقدامی مبتکرانه برای اولین بار در ایران نرم افزار تخصصی پرورش مهارت های ورزشی در رشته والیبال در مرکز استعداد یابی طراحی و عرضه گردید که مورد توجه فدراسیون والیبال قرار گرفته و انگیزه تولید نرم افزارهای مشابه در رشته های شنا، تیرو کمان، بسکتبال و هندبال را نیز به تیم طراحی برای ارائه در سال آتی اعطا نمود.

 

عضو هیأت مدیره پیام در انتهای جلسه مهمترین دستاورد عمرانی موسسه را در سال گذشته پروژه استاندارد سازی زمین چمن موسسه پیام دانسته و عنوان داشت: ورزشگاه شهید اینانلو هم اکنون یکی از بهترین ورزشگاه های تهران محسوب شده که زمین چمن با الیاف مصنوعی تولید ملی، مسیر پیاده روی مناسب در حاشیه زمین، سکوی تماشاچیان و جایگاه ویژه، رختکن بهداشتی از ویژگی های این مجموعه است .

در این نشست مطبوعاتی خبرنگارانی از انجمن قلم ورزش، البرز ورزشی، خبرگزاری جهموری اسلامی ایران، فارس، کیهان ورزشی ، باشگاه خبرنگاران جوان، رادیو ورزش، سرویس ورزشی روزنامه اطلاعات، سایت چند ثانیه، ایلنا شرکت داشتند .

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×