تاریخ انتشار :

استعداد سنجی و استعداد پروری موسسه پیام و شرکت برنا اندیشان پیشگام در طراحی و عرضه نرم افزار تخصصی پرورش مهارت های ورزشی برای اولین بار در ایران

 

استعداد سنجی و استعداد پروری موسسه پیام و شرکت برنا اندیشان پیشگام در طراحی و عرضه نرم افزار تخصصی پرورش مهارت های ورزشی برای اولین بار در ایران
به گزارش روابط عمومی موسسه پیام حمید عباسی، عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام به همراه تنی چند از مدیران موسسه و نیز مدیران و کارشناسان شرکت برنا اندیشان طی مراسمی با حضور پیشکسوتان و کارشناسان فدراسیون والیبال و مربیان آکادمی والیبال پیام از طرح استفاده نرم افزار مهارت سنجی و مهارت افزایی رشته والیبال در مرکز استعداد سنجی موسسه پیام رونمایی کردند.
به گفته دکتر سید طه نانگیر عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برنا اندیشان، این مجموعه پس از موفقیت در استقرار سیستم استعداد سنجی عمومی ورزشی، در راستای پرورش استعداد های ورزشی افراد در رشته والیبال طی اقدام علمی و کاملا تخصصی برای اولین بار در ایران از این نرم افزار استفاده کرده تا علاقمندان به این رشته بتوانند قدم های محکم و استوارتری برای رسیدن به موفقیت بردارند. با این نرم افزار که با همکاری شرکت دانش سالار ایرانیان طراحی و ارائه شده است، ورزشکاران علاوه بر فاکتورهای عمومی، می توانند با خروجی این فرایند، ضمن شناسایی پست تخصصی خود، در طول دوران ورزش خود تحت نظر مرکز باشند تا به ایده آل های این رشته دست یابند. همچنین خانم دکتر غلامی رییس هیأت مدیره و مدیر اجرایی شرکت برنا اندیشان افزود این مرکز استعدادیابی مستقر در باشگاه پیام در ادامه مسیر خدمت به جامعه ورزشی کشور در حال طراحی و بهره برداری نرم افزار رشته های شنا، تیروکمان، بسکتبال و هندبال نیز می باشد که بنا به گفته ی مدیران این مرکز طی سال آتی از آنها نیز رونمایی خواهد شد.
علی نیک نام و آیدا نعیمی مربیان تیم والیبال پیام ارتباطات آقایان و بانوان بعد از انجام تست های اولیه توسط نرم افزار، پیشگامان انجام پایش های نرم افزاری بودند. نتایج کتبی این آزمون که هر 3 ماه یک بار با نظر پزشک متخصص، روانشناس و کارشناس تغذیه انجام می شود به مربیان داده شده تا بتوانند از آن به صورت علمی و موشکافانه در جهت موفقیت بیشتر بازیکنان استفاده نمایند.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×