تاریخ انتشار :

موسسه پیام در تدارک سی و هشتمین دوره مسابقات گرامیداشت دهه فجر

 

یکصد و سی و چهارمین جلسه مسئولان ورزش شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت ارتباطات با موضوع بررسی آیین نامه و زمان برگزاری جشنواره ورزشی دهه فجر در موسسه پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، حاضرین در ابتدای این جلسه با تقدیم لوح تقدیری از زحمات و تلاش های آقای سرایی معاون سابق ورزش موسسه پیام، در طول دوران خدمتشان تشکر و قدردانی به عمل آوردند.

مجید فخر ذاکری سرپرست جدید معاونت ورزشی با تقدیر و تشکر از فعالیت هایی که تا کنون در معاونت ورزش صورت گرفته، به ارائه گزارشی در خصوص المپیاد ورزشی مدیران پرداخت و مسئولان ورزش انتقادات و پیشنهادات خود را جهت برگزاری هرچه بهتر این مسابقات با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

در ادامه جلسه، آیین نامه برگزاری سی و هشتمین دوره "جشنواره ورزشی دهه فجر" توسط اعضا حاضر در این جلسه به بحث و بررسی گذاشته شد.

این مسابقات در سه رده کارکنان، مدیران و فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات، شرکت ها و سازمان های تابعه به میزبانی موسسه پیام در 14 رشته فوتسال، بسکتبال، والیبال، شنا، بدمینتون، طناب کشی، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی، تیراندازی، باستانی، شطرنج و داژبال برگزار می شود.

در این دوره از رقابت ها کارکنان در رشته های فوق، فرزندان کارکنان در رشته شنا و مدیران در رشته های تیراندازی، تنیس روی میز و دارت با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×