تاریخ انتشار :

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات فاتح سی و هفتمین جام شهدا

 

 

 

 

آیین اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات فوتبال جام شهدا عصر دیروز 13 آذر 97 در ورزشگاه شهید اینانلو موسسه پیام برگزار شد.

این دوره از مسابقات با حضور 10 تیم از وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه روز دوشنبه دوم مهرماه آغاز شد و سرانجام در فینال، تیم پژوهشگاه ارتباطات بعد از تساوی یک بر یک در زمان قانونی بازی، با نتیجه 4 بر 3 در ضربات پنالتی موفق به کسب کاپ قهرمانی گردید. همچنین در دیدار رده بندی، تیم وزارت ارتباطات با یک گل بر حریف خود تیم مخابرات منطقه تهران غلبه نموده و مقام سومی را از آن خود کرد. کاپ اخلاق سی و هفتمین دوره مسابقات جام شهدا نیز به تیم سازمان تنظیم مقررات اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، مراسم اختتامیه و اهدا کاپ رتبه های برتر با حضور آقایان اسماعیل نوری، مسئول هماهنگی دفتر امور ایثارگران وزارت ارتباطات، حمید عباسی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام و جمعی از مدیران برگزار شد و از تیم های برتر تقدیر به‌عمل آمد.

مسابقات فوتبال جام شهدا به‌منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهیدان، هرساله بین کارمندان وزارت ارتباطات، سازمانها و شرکت های تابعه در موسسه پیام برگزار می‌شود.

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×