تاریخ انتشار :

دومین المپیاد مدیران حوزه ارتباطات در مشهد مقدس به کار خود خاتمه داد

 

شرکت ارتباطات زیرساخت کاپ قهرمانی در مجموع امتیازات را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام دومین المپیاد مدیران حوزه ارتباطات با رقابت حدود 170ورزشکار در 4 رشته ورزشی تنیس روی میز، تیراندازی، شنا و فوتسال هشتم آذرماه در مشهد مقدس به کار خود پایان داد.

آیین اختتامیه المپیاد مدیران حوزه ارتباطات عصر پنج شنبه هشتم آذر ماه در هتل مدینه الرضا(ع) با حضور مهندس فرهاد معارفی معاون وزیر در امور توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی و جمعی از مدیران وزارت ارتباطات برگزار شد.

فرهاد معارفی، در این مراسم ضمن قرائت پیام مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر نقش ورزش در فرهنگ تندرستی و سلامت عنوان داشت: حضور مدیران در میادین ورزشی تشویقی ارزشمند برای سایر کارکنان خواهد بود، بهترین مشوق و حامی برای کارمندان ورزشکار، مدیر ورزش دوست است.

در ادامه مراسم حمید عباسی، عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام به ارائه گزارش مسابقات پرداخته و بیان نمود: موسسه پیام هر ساله بمنظور ایجاد همدلی و اتحاد بین کارکنان وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه، المپیادهای مختلفی در سطح کارکنان و مدیران برگزار می کند که المپیاد مدیران یکی از مهمترین این رقابتهاست. ایشان ترویج منش پهلوانی را بر قهرمانی ارجح دانسته و اخلاق مداری را اصلی مهم در سیاست گذاری المپیادهای ورزشی بیان کرد.

حضور خدام آستان مقدس رضوی و اهدای متبرکات حرم مطهر به نمایندگان سازمانهای شرکت کننده و اجرای برنامه منقبت خوانی و حرکات زورخانه ای از سایر برنامه های این مراسم بود.

در پایان مراسم از مدال آوران به شرح ذیل تقدیر به عمل آمد.

 

گزارش صدا و سیمای خراسان رضوی از دومین المپیاد مدیران حوزه ارتباطات 

 

 

 

نتایج المپیاد مدیران بر اساس امتیازات کسب شده و رده بندی سنی

 

رشته 

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم

رشته شنا کرال سینه تا 45 سال

حسام سوری
خدمات هوایی پیام

مهدی عسگری
تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

رضالک
پژوهشگاه فضایی ایران

رشته شنا کرال 46 سال به بالا

کیوان معظمی
شرکت ارتباطات زیرساخت

محمد اسماعیل جمشیدی
شرکت ارتباطات زیرساخت

جواد سمیعی متین
خدمات هوایی پیام

شنا قورباغه 46 سال به بالا

محمود شیردل
پست بانک

محسن نوروزی
شرکت ارتباطات زیرساخت

حمید علیپور
سازمان فناوری اطلاعات

تنیس روی میز

میکائیل پناهی
شرکت ارتباطات زیرساخت

سید علی سجادی
سازمان فضایی ایران

امید رجبی
سازمان تنظیم مقررات

تیراندازی با تپانچه

حسن احمدوند
شرکت ارتباطات زیرساخت

فرهاد جاویدی
سازمان تنظیم مقررات

سید اسماعیل میرزاد
پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

تیراندازی با تفنگ

مجید خباز
وزارت ارتباطات

بابک روشنی
پست بانک

محمد شمسایی
سازمان تنظیم مقررات

فوتسال

سازمان فناوری اطلاعات

پژوهشگاه فضایی

شرکت ارتباطات زیرساخت

 

شرکت ها و سازمان های برتر در مجموع امتیاز ها


زیرساخت

با 3 طلا  و 2 نقره و 1 برنز

پست بانک
با 1 طلا و 1 نقره

خدمات هوایی پیام
با 1 طلا و 1برنز

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×