تاریخ انتشار :

پایش سلامت کارکنان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در موسسه پیام کلید خورد

 

 

بعد از پژوهشگاه فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات نیز طرح پایش سلامت کارکنان خود را توسط مرکز پایش سلامت و استعداد سنجی موسسه پیام  عملیاتی کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام صبح امروز 28 آبان 97 مراسم افتتاحیه طرح پایش سلامت سازمان تنظیم مقررات با حضور مهندس حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهندس حمید عباسی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل پیام و تنی چند از مدیران ارشد سازمان تنظیم مقررات در محل موسسه پیام  برگزار گردید.

مهندس فلاح جوشقانی در خصوص اجرای این طرح گفت: ارزشمندترین سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی آن سازمان است و بدون ایشان هیچ سازمانی به اهداف خود نمی رسد. امیدواریم که با برگزاری این طرح کمک بسزایی در بهبود وضعیت جسمانی و اصلاح فرایند های حرکتی همکارانمان در سازمان کرده باشیم.

ریاست ، معاونان و مدیران سازمان تنظیم پس از بازدید از مرکز برنااندیشان و آشنایی با مراحل مختلف این طرح، با انجام تست های اولیه پیشگامان پایش سلامت و ارزیابی تندرستی بودند .

این طرح با هدف ارتقای سطح سلامت کارکنان سازمان تنظیم مقررات به صورت تخصصی با نظارت پزشک فوق تخصص داخلی ، کارشناسان ورزشی خانم و آقا برگزار شده و طی یک ماه حدود 350 نفر از پرسنل و کارکنان مورد پایش تندرستی قرار خواهند گرفت که نتایج آن به صورت کتبی در قالب کارنامه به شرکت کنندگان ارائه می‌گردد .

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×