تاریخ انتشار :

تیرهای جانبازان و معلولین موسسه پیام به هدف خورد!

 

سرمربی تیراندازی پیام و 11 نفراز تیم تیراندازی جانبازان ومعلولین موسسه پیام به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام طی مسابقات انتخابی تیم ملی  که در سوم و چهارم آبان ماه برگزار شد نفرات برتر انتخاب شده برای اردوی تیم ملی در سه گروه و دو بخش تپانچه و تفنگ معرفی شدند.

در گروه اول که شاکله اصلی تیم ملی تیراندازی کشورمان را تشکیل می دهند آقای مهدی زمانی در بخش تپانچه و خانمها زهرا قنبری و سمانه کوثرمدار در بخش تفنگ از تیم پیام انتخاب شدند.

در گروه دوم خانم ها فاطمه غلام حسینی و فهیمه رحیمی در بخش تپانچه و آقایان یزدان کاویان نژاد و مجید بابایی و خانمها مینا شیر محمدی و طاهره رعدی در بخش تفنگ  از تیم پیام به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

در گروه سوم نیز آقایان عبدالرضا مخبری نیا و سید ابوالحسن جامعی در بخش تپانچه موفق به راهیابی در این اردو شدند.

نفرات برگزیده گروه های دوم و سوم این اردوها بعد از کسب حد نصاب امتیازات به تیراندازان گروه اول پیوسته و تیم ملی جانبازان و معلولین کشورمان را همراهی می کنند.

26 تا 30 آبان ماه سالن تیر اندازی فدراسیون جانبازان ومعلولین جمهوری اسلامی ایران میزبان برگزاری اردوی تپانچه تیم ملی می باشد. سوم تا نهم آذرماه نیز تیراندازان بخش تفنگ تیم ملی، اردوی خود را در این سالن برپا می کنند که آقای هادی نجفی، سرمربی شایسته تیم تیراندازی موسسه پیام به عنوان مربی، کادر فنی تیم ملی را در این اردو ها همراهی می کند.

روابط عمومی پیام برای تیراندازان ملی پوش این موسسه آرزوی موفقیت می کند.  

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×