تاریخ انتشار :

مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی جهان به میزبانی پیام ؛ اسفند 95

بمسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی جهان به میزبانی پیام ؛ اسفند 95ه گزارش خبرنگار ایرنا، حمید عباسی  گفت : این مسابقات اسفندماه سال جاری با شرکت 150 ورزشکار از کشورهای مختلف برگزار خواهد شد.
وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه این مسابقات به بهترین شکل و در سطح مطلوبی برگزار شود، اظهار کرد: باشگاه پیام آماده همکاری با فدراسیون های ورزشی و بخش های مختلف کشور برای رشد و توسعه ورزش است.
وی در ادامه به برگزاری رقابت های گرامیداشت دهه مبارک فجر در باشگاه پیام اشاره کرد وگفت: این باشگاه درسی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی میزبان بیش از1100 ورزشکار مرد و زن از کارکنان وفرزندان آنان در 21 رشته بود.
عباسی در ادامه به قدمت باشگاه پیام اشاره و اظهار کرد: دراین مدت بخشی از امکانات و زیر ساخت های این باشگاه دچارفرسایش و تخریب شده بود که این مشکلات بازسازی وامکانات باشگاه نوسازی و توسعه یافته است.
به گفته وی هم اکنون حدود 140هزار نفر عضو باشگاه پیام تهران هستند که شامل کارکنان و خانواده های وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه وافراد آزاد می باشد، حدود 40هزار نفر از این اعضا را افراد آزاد و خارج از مجموعه وزارتخانه و شرکت های تابعه تشکیل می دهند.
عباسی افزود:این باشگاه با 138 مجموعه ورزشی فرهنگی درسراسر کشور ارتباط داشته و خدمات متقابل به همکاران و کارکنان وزارتخانه ارایه می دهد.
مدیرعامل باشگاه ورزشی پیام درباره برنامه های ورزشی امسال این مجموعه نیز گفت : در سال جاری باشگاه به مناسبت روز جهانی ارتباطات در 12 رشته مسابقات مختلفی را برگزار کرد و در تابستان نیز میزبان مسابقاتی برای 1700 ورزشکار بود .
وی ادامه داد: سه طرح عمرانی عمده در روزهای آینده در باشگاه افتتاح می شود که شامل سکوهای تماشاگران زمین فوتبال با بیش از 500صندلی، سکوهای تماشاگران تنیس با بیش از 240 صندلی، چادرهای زمین تنیس که یکی از بهترین و مجهزترین زمین های تنیس تهران خواهد بود و نیز ساختمان اداری زمین فوتبال چمن مصنوعی همراه با رختکن و سالن آموزش است.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×