تاریخ انتشار :

شمارش معکوس برای شروع دومین المپیاد مدیران

 

سوت آغاز المپیاد مدیران، تا دقایقی دیگر با مسابقات مقدماتی فوتسال در سالن محمد پارسا به صدا در می آید.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام، مجید فخر ذاکری، سرپرست معاونت ورزشی این موسسه و مسئول برگزاری مسابقات درباره این دوره المپیاد گفت: المپیاد مدیران برای دومین بار در سطح معاونین و مدیران کل وزرات ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه، هشتم آذر ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

فخر ذاکری عنوان داشت:  تا کنون حدود 170 نفر از مدیران وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه جهت حضور در رشته های شنا، تیر اندازی، فوتسال و تنیس روی میز، ثبت نام کرده اند که در بین این ورزشکاران معاونین وزیر نیز حضور دارند.

سرپرست معاونت ورزشی پیام مسابقات مقدماتی فوتسال را آغازگر المپیاد بیان کرده و اضافه نمود:  به علت تعدد بازی های این رشته، سوت آغاز مسابقات ساعت 17:00 امروز بین دو تیم خدمات هوایی و تنظیم مقررات به صدا در خواهد آمد. تعداد 8 تیم در دو گروه، 14 بازی مقدماتی خواهند داشت. نیمه نهایی و فینال این مسابقات نیز هشتم آذر ماه در مشهد انجام می‌شود.

وی هدف از برگزاری این بازی ها را تندرستی و افزایش شور و نشاط در بین مدیران بیان کرده و افزود: امیدواریم بتوانیم با برگزاری این مسابقات میزان همبستگی و همدلی میان مدیران وزارت ارتباطات و شرکت ها و سازمان های تابعه را افزایش داده و نقش کوچکی در ارتقا سطح سلامت و ترغیب ایشان به امر ورزش داشته باشیم.

 اختتامیه این دوره از مسابقات، هشتم آذر ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×