تاریخ انتشار :

گلگشت تفریحی ورزشی خانواده بزرگ ارتباطات به مناسبت هفته تربیت بدنی

 

 

این گلگشت در قالب تور یک روزه تفریحی، ورزشی باهدف گرامیداشت هفته تربیت بدنی به مقصد مجموعه گردشگری ایثار در کردان، پنج شنبه 3 آبان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پیام، حمید عباسی، عضو هیئت مدیره ومدیرعامل موسسه در خصوص این تور گفت:

با توجه به اهمیت هفته ورزش و تربیت بدنی و رسالت موسسه پیام در خصوص امر ورزش، این موسسه تصمیم به برگزاری این تور گرفت تا علاوه بر ترویج فرهنگ ورزش و سلامت میان خانواده ها، بتواند محیط شاد و مفرحی برای ایشان در کنار اعضای خانواده ایجاد نماید.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی های انجام شده به منظور برگزاری هرچه بهتر تور اضافه کرد: ثبت نام دراین تور که ویژه خانواده های وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه است از طریق مسئولان ورزش هر شرکت انجام شده که حدودا میزبان 130 نفر خواهیم بود.

مدیرعامل پیام در خصوص برنامه های این گل‌گشت عنوان نمود: تلاش مسئولان، برگزاری برنامه های مفرح و سرگرم کننده، ویژه یکایک اعضای خانواده بوده که بخش مهمی از آن، برگزاری مسابقات ورزشی اعم از دوچرخه سواری ویژه فرزندان، دارت ویژه بانوان ، دال پلان و پیاده روی خانوادگی همراه با قرعه کشی است.

عباسی در پایان درباره تفاوت این تور با سایر تورها اظهار داشت: خبر خوب و تفاوت عمده این تور با سایر تور ها همراهی اکیپ تخصصی پایش سلامت با خانواده ها است که به صورت رایگان به انجام امور مقدماتی سنجش سلامت و استعدادیابی فرزندان پرداخته و خدمات خود را ارائه می هد.

بازدید از باغ وحش، پذیرایی میان وعده و نهار نیز از دیگر برنامه های این تور است.

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×