تاریخ انتشار :

تصویب زمان برگزاری المپیاد ورزشی مدیران در یکصد و سی و سومین  نشست مسئولان ورزش

 

 

26 مهر ماه همزمان با هفته ورزش نشست مسئولان ورزشی با دستور جلسه "المپیاد ورزشی مدیران" به مدیریت موسسه پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام در ابتدای نشست، مدیران ورزش وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکتهای تابعه در خصوص مسائل حوزه تربیت بدنی و خدمات موسسه پیام به بحث و تبادل نظر نشسته و در ادامه به تدوین آیین نامه المپیاد مدیران پرداخته، زمان و مکان این دوره مسابقات بررسی و تصویب شد.

وحید آزاد سرایی، معاون ورزشی موسسه پیام در خصوص المپیاد مدیران گفت: این دوره رقابتها در چهار رشته ورزشی فوتسال، تیراندازی، تنیس روی میز و شنا، اوایل آذرماه امسال در مشهد مقدس به میزبانی موسسه پیام برگزار خواهد شد که امیدواریم بتوانیم مانند دوره قبل میزبان خوبی برای شرکتها باشیم.

ایشان با اشاره به کسب تجربه مناسب در دوره اول این مسابقات در سال 96، در خصوص علت شکل گیری المپیاد مدیران افزورد: این دومین دوره از مسابقات المپیاد مدیران است. با توجه به تجربه کسب شده در دوره اول سعی کردیم این المپیاد را با کیفیت بیشتری برگزار کنیم. حضور گسترده مدیران و انگیزه ایجاد شده برای ایشان جهت حضور در این مسابقات باعث شد المپیاد مدیران نیز مانند کارمندان پایه ریزی و سیاست گذاری شود.

آزاد سرایی با شاره به اهداف برگزاری المپیاد مدیران یادآور شد: اصلی ترین هدف برگزاری یک المپیاد ورزشی تشویق افراد به ورزش کردن است. فضای کاری در سطح مدیران بیشتر درگرو میز، نشست ها و جلسات می باشد و باعث می شود تحرک کمتری داشته باشند. همین امر ما را بر آن ساخت که بتوانیم با برپایی این المپیاد فضای تحرک و نشاط مضاعف همچنین سلامت جسمی و روحی، در جامعه مدیران را ایجاد کنیم.

این نشست جهت تقدیر از زحمات مدیران ورزشی در قالب تور دو روزه به چابکسر با میزبانی پست بانک برگزار شد که در انتهای مراسم، موسسه پیام از مسئولان ورزش با حضور مهندس حیدری معاون فرمانداری سیاهکل و دیلمان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×