تاریخ انتشار :

مهندس حمید عباسی میهمان جشن روز جهانی کودک مهد پیام

 

 

 

سعى کنید درانجام کار برای کودکان، اولین چیزى را که در این کودک ایجاد مى کنید، ایمان باشد؛ هیچ چیز، معادل ایمان نیست. شما از این بچه، هرچه بخواهید بسازید، باید در او ایمان به وجود بیاورید. (مقام معظم رهبری)


صبح امروز همزمان با روز جهانی کودک مهندس حمید عباسی با حضور در جشن کودکان مهد پیام ضمن تبریک این روز هدایایی به ایشان تقدیم کرد.

مدیرعامل موسسه پیام به همین مناسبت یاداشتی را به شرح ذیل در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند:

به راستی که نشانی خدا را در هر کودک به وضوح می توان یافت. صفای دل کودکان این فرشتگان پاک و معصوم زمینی، اندوه از باطن بزرگترها می زداید و شادی بازی هایشان غم را از رخسار انسان پاک می کند. کودکان، امید بخش زندگی والدین خود هستند و همواره نیازمند حمایت خانواده و مسئولین بوده اند. شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی آنان ارتباط تنگاتنگ با برنامه های حمایتی و تربیتی دارد که این موضوع خود وظایف افراد در قبال ایشان را دوچندان می کند. نامگذاری روزی به نام روز جهانی کودک، مسئولیت خطیر همگان را برای بهره مندی ایشان از حقوق فطری و انسانی خود، بیش از پیش نمایان می کند.

این روز  را به تمامی آینده سازان این مرز و بوم و خانواده هایشان تبریک می گویم و برایشان آرزوی شادی، سلامت و آینده ای روشن دارم.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×