تاریخ انتشار :

نشست هم افزایی و همکاری مشترک مدیران موسسه پیام و فرودگاه پیام

 

 

مدیر عامل موسسه پیام مهندس عباسی به همراه چند تن از مدیران ضمن بازدید از فرودگاه پیام نشست دوستانه ای با دکتر زرندی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام برگزار و بر هم افزایی و استفاده از ظرفیتهای بالقوه هر دو مجموعه تاکید کردند.

مدیر عامل پیام ضمن تاکید بر توافقات اولیه صورت پذیرفته در خصوص بهره وری از ظرفیتهای بالقوه منطقه  ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام اظهار نمود: فرودگاه پیام که با وسعتی حدود 10 هزار هکتار در جنوب غرب استان البرز قرار دارد، ظرفیت های بسیار عظیم و بی نظیری در حوزه اقتصادی و تجاری داشته و می تواند تاثیر عمیقی بر اقتصاد این منطقه داشته باشد.

 وی در ادامه با اشاره به ظرفیت های گردشگری، ورزشی و فرهنگی موسسه پیام گفت: آمادگی همکاری و هم افزایی جهت پیشبرد اهداف منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاهی را داشته و  می توانیم  براساس توانایی ها و زیرساخت های موجود همکاری هدفمندی در توسعه و ارائه خدمات فوق داشته باشیم.

در این جلسه که باحضور معاونین و مدیران فرودگاه پیام و موسسه پیام برگزار شد موضوعات مختلفی اعم از ایجاد اماکن ورزشی، توسعه تورهای گردشگری و زیارتی و استفاده تفریحی از پرواز های فرودگاه برای اعضاء پیام مورد بررسی قرار گرفته و طرفین  در خصوص تنظیم تفاهم نامه های بعدی بحث و گفتگو نمودند .

گفتنی است در پایان این نشست دکتر زرندی مدیران پیام را به پروازی تفریحی و بازدید از قسمت های مختلف فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی دعوت نمود.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×