تاریخ انتشار :

برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات فوتبال جام شهدا در موسسه پیام

 

سی و هفتمین دوره مسابقات فوتبال جام شهدا گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور 10 تیم از وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه روز دوشنبه دوم مهرماه در ورزشگاه شهید اینانلو موسسه پیام آغاز خواهد شد.

معاونت ورزشی موسسه پیام ضمن اعلام این خبر بیان نمود: در این دوره از رقابت ها تیم های سازمان تنظیم مقررات، مخابرات منطقه تهران، وزارت ارتباطات، سازمان فضایی و امور مشتریان مخابرات ایران در گروه اول و تیم های ارتباطات زیرساخت، معاونت امور مالی مخابرات ایران، همراه اول، خدمات هوایی و مرکز تحقیقات در گروه دوم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

آزاد سرایی در خصوص مراسم افتتاحیه این مسابقات عنوان داشت: افتتاحیه این دوره از مسابقات ساعت 16روز دوشنبه دوم مهرماه در زمین چمن ورزشگاه شهید اینانلو با حضور خانواده معزز شهدا آغاز خواهد شد و اجرای تشریفات نظامی توسط گروه مارش، احترام نمادین ورزشکاران با اهدای شاخه گل به تمثال مطهر شهدا و تجلیل از خانواده معظم شهیدان داود علییاری، و علی رضا لو از ویژه برنامه های این مراسم می باشد.

  شایان ذکر است پس از مراسم  افتتاحیه سوت شروع رسمی مسابقات با رقابت بین  دو تیم مخابرات منطقه تهران و امور مشتریان در ساعت 17 به صدا درخواهد آمد.

 

برنامه زمانبندی (هفته اول) این دوره از مسابقات جام شهدا به شرح ذیل می باشد:

 

روز تاریخ نام تیم زمان برگزاری
دوشنبه 97/07/02

مخابرات منطقه تهران

امور مشتریان مخابرات ایران

16:00
سه شنبه 97/07/03

همراه اول

خدمات هوایی

14:30
سه شنبه 97/07/03

وزارت ارتباطات

سازمان فضایی

16:00
چهارشنبه 97/07/04

معاونت امور مالی مخابرات

مرکز تحقیقات

16:00

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×