تاریخ انتشار :

فضای موسسه پیام عطرآگین به پیکر شهدا و نغمه های حسینی شد.

 

 

گردهمایی عاشورائیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه معطر به پیکر گلگون دو شهید گمنام گردید.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام در این مراسم که با حضور گسترده معاونان وزیر ارتباطات و مدیران و کارکنان شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات برگزار شد، عزاداران، هیات مذهبی با همراهی مردم شهید پرور،  پیکر دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس را از ساختمان وزارت ارتباطات تا محل برگزاری مراسم در محوطه پیام تشییع نمودند.

امیرپوردستان میهمان ویژه این مراسم در بخشی از سخنرانی خود با اشاره به واقعه عاشورا و پیمان شکنی بعضی از یاران امام حسین گفت: آن زمانی که شیپور جنگ ایران و عراق به صدا درآمد و رژیم بعثی عراق با پشتیبانی استکبار شرق و غرب و کشورهای مرتجع منطقه، مرزهای ما را مورد تعدی و تجاوز قرار داد ملت متدین و ولایت مدار انقلاب اسلامی نشان دادند که دین لق لقه زبانشان نیست و تا عمق وجودشان نفوذ کرده است. مرد و زن و بچه لباس رزم به تن کرده و از کشور و نوامیس خود دفاع کردند و جلوتر از تمامی ایشان شهدا بودند که خالصانه و خاضعانه بار ارزش ترین دارایی خود که جانشان بود را در طبق اخلاص گذاشته و به عهد خود با خدایشان عمل کردند.

امیر پور دستان در پایان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند "مقابله این است که ما اتحادمان را روز به روز بیشتر کنیم، دلهایمان را به هم نزدیکتر کنیم و تلاشمان را برای پیشرفت این کشور مضاعف کنیم" گفتند: شهدا امروز پرچم را به دست ما سپردند که مسئولیت بسیار سخت و سنگینی می باشد، انشالا که بتوانیم از پس این مسئولیت خطیر به خوبی برآمده و پرچم داران شایسته‌ای باشیم.

گفتنی است اهدا گل به پیکر شهدا، اجرای برنامه آیینی سوگواری سنج و دمام، مداحی ذاکر اهل بیت امیر عباسی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×