تاریخ انتشار :

باشگاه تنیس موسسه پیام مجموعه ای کم نظیر در سطح تهران

باشگاه تنیس موسسه پیام مجموعه ای کم نظیر در سطح تهران

 

مصاحبه با مدیر  دفتر مجموعه  تنیس باشگاه پیام حسام الدین ستاره نژاد

سلام شروع گفتمان با شما :

 سلام ، خوشحالم از اینکه در روزهای ابتدایی سال در خدمت شما هستیم تا بتوانیم با تعامل بیشتر خدمات مطلوبی را به اعضا محترم داشته باشیم تا اعضا بتوانند از امکانات موجود در مجموعه اعم از زمین های سرپوشیده تنیس ، کافی شاپ مجهز و خدمات ماساژ و فروشگاه های ایجاد شده مجموعه استفاده کنند .

ویژگی های مجموعه تنیس باشگاه پیام که موجب جذب اعضاء ورزشکاران می شود چیست ؟

سالن های تنیس مجموعه پیام بسیار مجهز و استاندارد است که جزء مجموعه های کم نظیر تهران محسوب می شود ، بعضی از مجموعه های تنیس از سازه های نامطلوبی اعم از چادر و اسپیس و... استفاده می کنندکه نه زیباست و نه استاندارد اما مجموعه تنیس پیام علاوه بر استاندارد بودن بسیار زیبا و شکیل است . همچنین جهت استفاده بهتر و خدمات ارزانتر به اعضا پیام خدمات ویژه آموزشی تعبیه کردیم که اعضا پیام میتوانند از کلاس های آموزشی گروهی توسط کارت هایشان بهره ببرند ، که این خدمات قبلا نبوده است . اعضا می توانند با ارائه کارت در گروه های 4 نفره  آموزشی شرکت کرده و براحتی آموزش های لازم  را فراگیرند .

اتاق ماساژ  تنیس هم خدمت ویژه ای است که اعضا می توانند از آن با استفاده از کارت بهره مند شوند . فضای کافی شاپ هم در جهت ارائه خدمات مطلوبتر با منوی متنوع در خدمت اعضاء محترم می باشد .

سطح رضایتمندی اعضا از مجموعه تنیس چه مقدار است ؟

ورزشکاران از مجموعه ها بسیار راضی هستند ، نواقص و انتقادات معدودی هم موجود است که در صدد رفع هستیم .

بیشتر مراجعین خانم ها هستند یا آقایان ؟

 معمولا استقبال خانم ها از ورزش تنیس در تمام کشور بیشتر از آقایان هست ، اما شاهد حضور چشمگیر آقایان و خانم ها در مجموعه تنیس هستیم .

به مجموعه تنیس پیام نسبت به سایر مجموعه های کشور از 1 تا 20 چه نمره ای میدهید ؟

اگر نمره 20 بدهم شاید بعضی ها خیال بکنند بزرگنمایی شده ولی حداقل نمره ای که می دهم 18 است .

ارتباط مجموعه تنیس با فدراسیون چطور است ؟

ارتباط بسیار خوب و نزدیکی داریم سعی می شود با برگزاری مسابقات مختلف کشوری و آموزش های لازم ، این ارتباط افزایش پیدا کند .

الان هم مسابقه ای پیش رو دارید ؟

بله جدول مسابقات به فدراسیون ارائه شده که در صورت وجود اسپانسر های مالی این مسابقات توسعه ی بیشتری خواهد یافت ، سعی بر این است که با برگزاری مسابقات منطقه ای شور و حال ورزشکاران را افزایش دهیم تا موجب ارتقا جایگاه تنیس در پیام و کشور شود .

برنامه های شما برای سال 97 چیست ؟

هدف ما جذب بیشتر بازیکن و ورزشکار تنیس است ، برنامه ریزی صورت پذیرفته تا برای کودکان و نوجوانان هم این دوره ها برگزار شود .در صدد هستیم تا با ایجاد یک کمپ آموزشی در قالب های مختلف بدنسازی ، روانشناسی ... برای کودکان 4 سال به بالا خدمات ویژه آموزشی داشته باشیم .

آمار آموزشی سال گذشته تان چطور بود ؟

در دو بخش آموزش داشتیم ، که در بخش کودکان حدود 100کودک آموزش دیدند و در سطح بزرگسالان حدود 400 نفر آموزش دیده اند که در صدد افزایش آن در سال جدید هستیم .

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×