تاریخ انتشار :

توسعه همکاری و افزایش خدمات موسسه دستاورد سفر مدیران پیام به استان اصفهان

در ادامه ی بررسی درخواست های همکاران خانواده بزرگ ارتباطات کشور و افزایش سطح بهره مندی ایشان از خدمات موسسه پیام ، اعضا کمیته قراردادهای موسسه پیام به استان اصفهان سفر نمودند .
به گزارش روابط عمومی پیام ، آزاد سرایی معاون ورزشی و سیدحسین دلبری مدیر فرهنگی و روابط عمومی موسسه پیام در جمع شورای مدیران ارتباطات استان اصفهان حضور یافته و در خصوص خدمات موسسه و سطح دسترسی همکاران با ایشان هم اندیشی و گفتگو نمودند . 
این نشست در حضور مدیران ارشد ارتباطات استان اصفهان برگزار گردید که اعضا جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص امور ورزشی ، رفاهی و خدمات فرهنگی موسسه برای کارکنان به ارائه درخواست های خود جهت انعقاد قرارداد پرداختند .
محمد مطلب زاده مدیر کل ict ، محمد تقی شفیعی مدیر کل سازمان تنظیم مقررات ، مجید محمد خانی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ، سعید اصغری ریاست پژوهشگاه فضایی استان و جمعی از مدیران و معاونین ایشان در این جلسه حضور و ارائه مطلب نمودند .
بازدید از مجموعه بدنسازی پالادیوم و تنظیم پیش نویس تفاهم نامه با مجموعه های آبی آبسار و غدیر و چند مجموعه ی فرهنگی و آموزشی از دستاوردهای این سفر بود
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×