تاریخ انتشار :

اولین حضور، اولین بازی و اولین برد

 سرو قامتان تیم والیبال نوجوانان پیام تهران با کادر فنی زبده متشکل از علی نیک نام(سرمربی)، حسین زارعی(مربی) و علی نائیج(کمک مربی) در اولین بازیشان در مسابقات لیگ دسته دو استان تهران، مقابل تیم محبان المهدی قرار گرفته و با یک بازی درخشان و حساب شده در دو ست پیاپی با نتیجه 25 بر 15 و 25 بر 18 مدعی عنوان قهرمانی را شکست داده وطعم شیرین پیروزی را چشیدند.

تیم نوجوانان پیام تهران در گروه A این دوره از مسابقات با تیم های VIP اسپرت، المپیک 2020، آپادانا تهران، محبان المهدی، هیئت والیبال دماوند، باشگاه پاس، بتیس و المپیک دست و پنجه نرم می کند. بازی بعدی شاگردان علی نیک نام در مقابل تیم آپادانای تهران، چهارشنبه 4 دی ماه در خانه  والیبال استان تهران برگزار می شود.

 شایان ذکر است تیم جوانان پیام تهران نیز به سرمربی گری علی نیک نام با حضور در مسابقات لیگ دسته یک استان تهران در اولین بازی خود، جمعه 15 آذر ماه در مقابل هیئت والیبال استان دماوند به علت حضور نیافتن این تیم، پیروز میدان شده و خود را برای بازی بعد با آکادمی مومنی مقدم آماده می کنند. این بازی نیز روز چهارشنبه 11 دی ماه در خانه والیبال استان تهران برگزار می گردد.

موسسه پیام بعد از 15 سال دوری از میادین، امسال در رده های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان پسران و دختران در مسابقات والیبال دسته یک و دو تهران حضوری پررنگ دارد. روابط عمومی موسسه پیام برای کادر فنی و بازیکنان تیم های پیام آرزوی موفقیت داشته و خانواده بزرگ پیام را جهت حمایت بیش از پیش این ورزشکاران به دیدن بازی های بعد ایشان در خانه والیبال استان تهران دعوت می نماید.

ترکیب تیم جوانان و نوجوانان پیام در این دوره از لیگ استان تهران به شهر ذیل می باشد:

اسامی بازیکنان تیم جوانان:

ابوالفضل نجف پور، امیرفراهانی، مصطفی دلفانی، مهدی طایفه، سهیل مختاری، محمدخدابخش، دانیال شهریاری، مهدی بدرلو، پوریا باقری مقدم، دانیال علی بیگی، حسین فضلی، رضا عادل، محمدمهدی قلی پور، یزدان فخراچی، محمدرضا یاری، امیرحسین کیوانی، امید نیا، رضا میرزایی

اسامی بازیکنان تیم نوجوانان:

عرشیا شیری، مهران حسین نژاد، محمدمهدی محمدی رئیسی، کاوان مدرسی، حامد بنقنی، امیرحسین شادفر، محمدحسن فراهانی، رضا خداداد ، محمدرضا یاری، ارسلان نظیفی، مهدی نژادانصار، امیرحسین احمدی فر، امیر محمد اسدی، امیررضا‌ یاری، امید نیا، امیرعباس آبلو

 

 

اولین حضور، اولین بازی و اولین برد

جوانان

 

 

 

اولین حضور، اولین بازی و اولین برد

 

نوجوانان

 

 

 

 

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×