تاریخ انتشار :

بمناسبت هفته تربیت بدنی و تقدیر از مدیرعامل موسسه پیام در المپیاد استعدادهای برتر کشور

"بسمه تعالی"

توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان تمامی اقشار جامعه، موضوعی است که از دیر باز نهادینه شده و آثار سودمند آن بر همگان آشکار گردیده است. موسسه پیام نیز به عنوان یک موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی از بدو تاسیس تا کنون با تمام توان خود سعی در اعتلای فرهنگ ورزش و تندرستی و ارائه خدمات مطلوب در این حوزه داشته و کسب رضایت اعضا و کارکنان وزارت ارتباطات را سرلوحه کار خود قرار داده است.

فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به تمامی  همکاران خدوم موسسه پیام که تسهیل کننده امر ورزش هستند تبریک عرض می نمایم. این هفته فرصتی مغتنم ایجاد کرد تا با ارج نهادن به تلاشهای خستگی ناپذیر ایشان از زحماتشان تقدیر نمایم.

توفیق مدال آوران پیام در دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور و تقدیر از مدیرعامل موسسه که همواره حامی ورزشکاران و استعدادهای نخبه بوده اند خبر مسرت بخشی است که نشان از گامهای اثر بخش ایشان، دست اندرکاران، مربیان و همکاران موسسه پیام در پیشبرد اهداف متعالی ترویج ورزش وفرهنگ تندرستی دارد، این همت و اراده ارزشمند شایسته ی تقدیر و سپاس است.

امید است جامعه ورزشی و ورزشکاران با الگو گرفتن از مولای متقیان امیرالمومنین(ع) همواره در میادین ایمان، اخلاق و ورزش پیروز و تندرست باشند.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×